• (068)6705581(068)6705581


  • rds.lviv@gmail.comrds.lviv@gmail.com

Ремонт мобільних пристроїв

Ремонт мобільних телефонів

Мобільними телефонами ми користуємось щодня, адже вони стали не тільки засобами зв’язку, але органайзерами, завдяки яким легко планувати робочий час та дозвілля, грати ігри, фотографувати, знімати відео та ін. Зовсім не дивно, що через таке часте користування гаджети можуть вийти з ладу: то динамік перестане видавати звук, то кнопка западе у самий невідповідний момент, то екран погасне, то після падіння дисплей вкриється тріщинами…

Якщо Ваш мобільний телефон вийшов із ладу, звертайтесь до сервісного центру «RDS». Ми обіцяємо надати професійні послуги за досить короткий час, адже розуміємо, наскільки важливо повернути свій гаджет якомога швидше. Зауважте, на всі наші послуги поширюється гарантія.

Які роботи ми виконуємо?

  • Ремонт або заміну дисплею, сенсора, корпусу, мікрофона, динаміка, роз’єму зарядки, шлейфу, кнопки включення, клавіатури, мовних пакетів, модульних компонентів, комунікаційних портів, BGA компонентів, елементів корпусу, зміну кольору підсвічування та ін.
  • Також зробимо ремонт електричних вузлів або самого пристрою після незначних деформацій чи ударів. Якщо у Вас часто стаються поломки телефона через його падіння, ми запропонуємо додаткові засоби захисту, які убережуть мобільний від майбутніх пошкоджень.
  • Ви зможете замовити відновлення програмного забезпечення, збереження відео чи аудіо даних у пам’яті пристрою під час ремонтних робіт, очищення та реанімацію мобільного після потрапляння вологи.

Може Ви настільки зайняті, що не знаєте, де знайти час на поїздку за відремонтованим телефоном? Не біда, у нашій компанії доступна послуга доставки Вашого пристрою в межах міста.

Ремонт планшетів

Незважаючи на те, що планшети стали доступними для користування в нашій місцевості не так давно, наша компанія успішно справляється з їх основними поломками та пошкодженнями. Якщо гарантійний термін Вашого гаджету вже вийшов і немає можливості звернутись за допомогою до виробника, приходьте до гостинної майстерні «RDS», де вам нададуть необхідну допомогу швидко та по доступним цінам.

Ми відремонтуємо або проведемо заміну:

динаміків, дисплея, сенсора, корпуса, шлейфа, материнської плати, акумулятора, камери, кнопок, Wi-Fi модуля, блоку живлення, тачскрину та ін.

Потрібна перепрошивка або налаштування планшету? І це ми також зробимо на професійному рівні!

Для роботи з планшетами наші інженери використовують тільки спеціалізоване обладнання, тому після ремонтних робіт на пристрої не буде жодних слідів технічного втручання та його механічного розкриття.

А що робити, коли Ви придбали планшет від китайського виробника, який взагалі не має гарантійного листа і вже почав видавати помилки при роботі? Також приходьте до нас і ми зможемо полагодити несправності, адже наші інженери знають, до яких поломок схильні планшети і як їх можна кваліфіковано відремонтувати.