• (068)6705581(068)6705581


  • rds.lviv@gmail.comrds.lviv@gmail.com

Про нас

Кожна компанія є унікальною, у кожної свої можливості, потреби, своє бачення розвитку.

Ми  не женемося за мегаприбутками і великим штатом працівників. Ми любимо свою справу і є фахівцями у своєму ділі. Кожне замовлення та клієнт для нас є особливими, для нас важливо забезпечити якісне функціонування вашої офісної техніки та обладнання, щоб кожна хвилина працювала на Вас. Адже з вашим розвитком – розвиваємося ми.

RDS – інноваційна компанія, але саме це і є нашою перевагою. Кожен наш працівник працює у даній сфері вже довгий час, RDS для нас це можливість реалізувати свої навички, знання та вміння на високому професійному рівні.  Кожен з нас як матеріально так і морально зацікавлений у розвитку та процвітанні, працюючи на себе.

Ваша проблема – наше завдання, яке ми виконаємо з максимальною ефективністю та вигодою для Вас. Якщо ви сумніваєтеся, маєте потребу в кваліфікованому роз’ясненні – звертайтеся до нас. Вас запам’ятають в лице, заради Вас затримаються на роботі і проігнорують обід. Адже ким Ви би не були – Вам потрібні професійні і якісні послуги і ми їх Вам надамо.

За теперішніх умов нестабільної економіки, стрибків валютного курсу ми не робимо астрономічну націнку і не візьмемо з Вас зайвого. Для того, щоб розвиватися і надалі, за таких умов, потрібно діяти командою, адже ми насправді тісно пов’язані.

Мобільність, не завантаженість безмежними складами вже застарівши комплектуючих, дозволяє продати новітню техніку за конкурентоздатними цінами. Сьогодні Ви купили процесор – завтра Вам дадуть знижку на вінчестер, рішення приймаються безпосередньо на робочому місці.

Хоча компаніє RDS є невеликою компанією, наші працівники є професіоналами у своїй справі. Кожен з нас працює у цій галузі багато років, нам подобається ця робота і ми нею живемо.

Враховуючи гнучку структуру та мобільність компанії, працювати в ній – це можливість реалізувати свій потенціал, професійні вміння та навички.

IT ринок – скоро мінливий ринок, нові технології, новітня техніка дуже швидко морально застаріває, тому одним з основних наших завдань є так само швидко реагувати на всі зміни, бути в курсі всіх новинок, щоб доступно та професійно надавати послуги Вам.